Hakkımızda

KENDİ SEKTÖRÜNDE
26 YILLIK TECRÜBE İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Kronteks olarak yastık sektöründe; 1993 yılında eski sanayi bölgesinde boru profil satışına başlayan firmamız, Günümüz piyasasındaki mobilya ve malzemelerine olan talepler doğrultusunda mobilya malzemeleri alım -satım faaliyetlerine başlamış olup artan arz-talep doğrultusunda ürünlerinin yanına sünger ve hırdavat alım-satımı faaliyetini de eklemiştir ürün çeşidimizle, sürekli gelişen kalite ve hizmetimizle, genç ve dinamik beyin gücümüzle, ve siz değerli müşterilerimizle daha güçlü, daha doğru ve dürüst bir ticareti kendimize hedef olarak belirledik. “DOĞRULUK VE DÜRÜSTLÜK ” ilkelerinden hareketle çıktığımız bu yolda bize inanan ve güvenen dostlarımızın inancını ve güvenini sarsmadan , daha emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Tüketiciye sunulan bir ürünün huzuru ve rahatlığı yaşatması o üründe kullanılan malzemenin kalitesiyle yakından ilgilidir. Kaliteli bir mal bir malzeme siz değerli müşterilerimizin özverisi ve emeği ile birleşince ortaya tüketicilerin de güvenle alabileceği bir ürün çıkar. Bizim içinde esas budur. Sunduğumuz her bir malzeme ve hizmetin altına güven ve kalite imzasını gururla attık ve atmaya da devam edeceğiz.

Kronteks ailesi olarak ,ticarete başladığımız ilk günden beri ilkelerimizden hiç taviz vermeden, siz değerli müşterilerimizle ve bizi biz yapan değerlerimizle ticaretin sadece alış-verişten ibaret olmayıp aynı zamanda bir ahde vefa müşteriyi de rızık elçisi gören firmamız bu düşünceden hiçbir zaman vazgeçmeyip bu doğrultuda çalışmaya devam edecektir.. ve alış veriş yaptığımız firmaları memnun bırakmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Doğaya ve İnsana Saygı

Kronteks olarak, sadece yastık üretimi yapmakla kalmıyor, aynı zamanda doğaya, insana ve çevreye saygılı bir tutum sergiliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve çevre dostu bir üretim süreci için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hedef ve İlkelerimiz

Doğaya, çevreye ve insana saygı çerçevesinde belirlemiş olduğumuz ilkelerimize bağlı kalarak sektörün önde gelen markaların biri olmayı hedefliyoruz. Büyümenin ve gelişmenin getirmiş olduğu yenilikleri geleneklerimizle bir araya getirerek markanıza değer katmaya devam edeceğiz.

Merak ettİKLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?